Футбол – найпопулярніший спорт на планеті. Це водночас і змагання, і шоу,
і хобі, і мистецтво, і пристрасть. Життя
та успіхи окремого футбольного клубу стають частиною життя його фанів,
а життя національної збірної, зі своїми перемогами та проблемами, злетами
та поразками, традиціями та новинами – частиною життя всієї країни.

Вболівання за національну збірну
в багатьох державах – невід'ємний
та оригінальний складник національної культурної ідентичності. Бразилія, Шотландія, Німеччина, Ісландія, Бельгія, Мексика... Варто лише вимовити назву збірної, і в уяві одразу оживає картинка
не лише з гравцями на зеленому полі,
а й з уболівальниками на трибунах
чи просто на вулицях.

Телеканал "1+1" та новий преміум-спонсор Національної збірної команди України
з футболу, "Перша приватна броварня", запускають спільний проект "Вірні збірній!". Формування сучасної культури вболівання за свою головну команду –
це соціальний і майже стихійний процес, який, проте, матиме певні етапи еволюції
і сам диктуватиме наступні кроки.
Але у кожному процесі завжди є лідер, особистість чи група, котрі беруть на себе ініціативу, роблять перші кроки, стають прикладом для інших і ведуть за собою.

Ми хочемо запросити кожного жителя нашої країни, починаючи з цього року,
до активної підтримки нашої збірної
в кожному матчі – і на виїзді, і на своєму полі, – щоби створити справжню збірну вболівальників, яка підтримуватиме наших гравців незалежно від результату конкретного матчу і покаже, що українці вміють уболівати красиво та від усього серця.

Футбол – найпопулярніший спорт на планеті. Це водночас і змагання, і шоу, і хобі, і мистецтво, і пристрасть. Життя та успіхи окремого футбольного клубу стають частиною життя його фанів, а життя національної збірної, зі своїми перемогами та проблемами, злетами та поразками, традиціями та новинами – частиною життя всієї країни.

Вболівання за національну збірну в багатьох державах – невід'ємний та оригінальний складник національної культурної ідентичності. Бразилія, Шотландія, Німеччина, Ісландія, Бельгія, Мексика... Варто лише вимовити назву збірної, і в уяві одразу оживає картинка не лише з гравцями на зеленому полі, а й з уболівальниками на трибунах чи просто на вулицях.

Телеканал "1+1" та новий преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу, "Перша приватна броварня", запускають спільний проект "Вірні збірній!". Формування сучасної культури вболівання за свою головну команду – це соціальний і майже стихійний процес, який, проте, матиме певні етапи еволюції і сам диктуватиме наступні кроки. Але у кожному процесі завжди є лідер, особистість чи група, котрі беруть на себе ініціативу, роблять перші кроки, стають прикладом для інших і ведуть за собою.

Ми хочемо запросити кожного жителя нашої країни, починаючи з цього року, до активної підтримки нашої збірної в кожному матчі – і на виїзді, і на своєму полі, – щоби створити справжню збірну вболівальників, яка підтримуватиме наших гравців незалежно від результату конкретного матчу і покаже, що українці вміють уболівати красиво та від усього серця.
Телеканал "1+1" спільно з новим преміум-спонсором Національної збірної України
з футболу , "Перша приватна броварня", ініціює новий проект "Вірні збірній!".

В рамках цього проекту ми спільно
з нашим партнером проведемо безліч акцій, конкурсів, вікторин для згуртування вболівальників навколо ідеї вболівання
за національну збірну. Одним з етапів стане відбір груп підтримки на виїзні
та домашні матчі.

Ми розраховуємо, що проект триватиме
4 роки. Основним рупором і джерелом інформації для всіх зацікавлених буде телеканал "1+1" та наша інформсторінка
в рамках prosport.tsn.ua.


Валерій Варениця, канал 1+1
Телеканал "1+1" спільно з новим преміум-спонсором Національної збірної України з футболу , "Перша приватна броварня", ініціює новий проект "Вірні збірній!".

В рамках цього проекту ми спільно з нашим партнером проведемо безліч акцій, конкурсів, вікторин для згуртування вболівальників навколо ідеї вболівання за національну збірну. Одним з етапів стане відбір груп підтримки на виїзні та домашні матчі.

Ми розраховуємо, що проект триватиме 4 роки. Основним рупором і джерелом інформації для всіх зацікавлених буде телеканал "1+1" та наша інформсторінка в рамках prosport.tsn.ua.
Валерій Варениця, канал 1+1
Я мрію, щоб ми вболівали настільки красиво, щоб весь світ брав з нас приклад. І це можливо. Тому що українці — одна
з найбільш добрих і чуйних націй на планеті.

Бешкети і бійки на стадіоні, зриви матчів вибухами, хуліганство та політичні кричалки — це все не наше. Наш уболівальник повинен стати прикладом для фан-груп всієї планети. Приєднуйтесь до нас і давайте вболівати за Україну разом!

Ми, вболівальники, повинні бути команді другом. У чому полягає робота вболівальника? Підтримати. Незалежно від результату. Підставити другу плече, сказати добрі слова підтримки. Тільки тоді команда відповість взаємністю.


Андрій Мацола, Перша Приватна Броварня
Я мрію, щоб ми вболівали настільки красиво, щоб весь світ брав з нас приклад. І це можливо. Тому що українці — одна з найбільш добрих і чуйних націй на планеті.

Бешкети і бійки на стадіоні, зриви матчів вибухами, хуліганство та політичні кричалки — це все не наше. Наш уболівальник повинен стати прикладом для фан-груп всієї планети. Приєднуйтесь до нас і давайте вболівати за Україну разом!

Ми, вболівальники, повинні бути команді другом. У чому полягає робота вболівальника? Підтримати. Незалежно від результату. Підставити другу плече, сказати добрі слова підтримки. Тільки тоді команда відповість взаємністю.
Андрій Мацола,
Перша Приватна Броварня
Футбол – це не тільки результат матчу,
це, перш за все, почуття. Людина вболіває за свою національну команду серцем,
так само, як і співає національний гімн.
Це щире, правдиве та істинне почуття.

Проте, як і в музиці, для того, щоб своїми почуттями можна було поділитися
з іншими, їм потрібно надати певну форму, співвіднести із традицією, зробити зрозумілими та доступними кожному.

Ми, українці, – нація з добрим серцем, саме тому так добре вміємо співати.
І сподіваюсь, що з новимпроектом
"Вірні збірній!" почуття українських прихильників футболу отримають
на трибунах ту яскраву та красиву форму, яку побачать і оцінять у кожній країні.


Руслан Квінта, композитор
Футбол – це не тільки результат матчу, це, перш за все, почуття. Людина вболіває за свою національну команду серцем, так само, як і співає національний гімн. Це щире, правдиве та істинне почуття.

Проте, як і в музиці, для того, щоб своїми почуттями можна було поділитися з іншими, їм потрібно надати певну форму, співвіднести із традицією, зробити зрозумілими та доступними кожному.

Ми, українці, – нація з добрим серцем, саме тому так добре вміємо співати. І сподіваюсь, що з новимпроектом "Вірні збірній!" почуття українських прихильників футболу отримають на трибунах ту яскраву та красиву форму, яку побачать і оцінять у кожній країні.
Руслан Квінта,
композитор